Ali Can Demirok, Park Hyatt Istanbul Maçka Palas Satış ve Pazarlama Direktörü oldu

Ali Can Demirok, Park Hyatt Istanbul Maçka Palas Satış ve Pazarlama Direktörü oldu
30 Nisan 2021, 09:56
Park Hyatt Istanbul Maçka Palas deneyimli ve başarılı kadrosuna bir önemli isim daha ekledi.

Ali Can Demirok başarılı yurt içi ve yurt dışı kariyerinin ardından Park Hyatt Istanbul Maçka Palas'a en genç Satış ve Pazarlama Direktörü olarak atandı. Viyana’da doğup ve büyüyen Ali Can Demirok, Wirtschaft Üniversitesi Ekonomi ve Turizm bölümü mezunu, çalışma hayatına 2009 yılında kendi organizasyon şirketini kurarak Avusturya’da faaliyete geçirdi. 2012 yılında İstanbul’a yerleşip kariyer hayatını DoubleTree by Hilton Hotel Istanbul – Moda ve ardından Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da devam ettirdi.

Kariyerine lüks oteller zincirlerinde devam eden Ali Can Demirok, Ritz-Carlton İstanbul’da Satış Yetkilisi olarak görevini tamamladıktan sonra, The Ritz Carlton Viyana’ya Satış Direktörü olarak atandı. 10 yıldır lüks konaklama sektöründe satış ve pazarlama stratejileri konusundaki başarılı çalışmalarının ardından, The Ritz-Carlton Al Bustan Palace Umman’da Satış Direktörü görevini üstlendi.

Park Hyatt İstanbul-Maçka Palas’a Türkiye’nin en genç Satış ve Pazarlama Direktörü olarak atanan Ali Can Demirok sektöre heyecanla hazırlanan gençler için şu sözleri paylaştı: “Başarı tesadüf değildir, çok çalışmaktır, sebat etmektir, öğrenmek, fedakarlik ve en önemlisi yaptığınız işi sevmek veya yapmayı öğrenmektir. İstikrar, güven, ahlak ve tutku başarının yoludur.”

Otelin yönetim kurulunda yer alacak olan Ali Can Demirok, İstanbul’un cazibe merkezindeki en lüks konaklamalara ve prestijli toplantılara ev sahipliği yapan, İtalyan mimarisiyle ve geçmişiyle tarihe tanıklık eden Park Hyatt Istanbul Maçka Palas’ta tüm satış ve pazarlama faaliyetlerini yönetecek.


Yorumlar
Sadık Dönmez
13 Ağustos 2022, Cumartesi 04:48
Ben Almanya'dan yazıyorum beni arasın mutlakah
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha