Alaçatı Port LaDera Hotel’in büyüleyici tasarımına Avrupa’dan ödül

Alaçatı Port LaDera Hotel’in büyüleyici tasarımına Avrupa’dan ödül
01 Kasım 2016, 17:01
Alaçatı Port LaDera Hotel, European Property Awards’ta (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) “Otel İç Mimari Tasarımı” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Alaçatı Port LaDera Hotel Dünya’nın en saygın gayrimenkul ödüllerinden biri olarak kabul edilen International Property Awards’ın (Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri) Avrupa ayağı olan European Property Awards (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) kapsamında “Hotel Interior” (Otel İç Mimari Tasarımı) kategorisinde ödüle layık görüldü.

27 Ekim 2016 akşamı Marriott Grosvenor Square Londra’da gerçekleşen törende Alaçatı Port LaDera Hotel kurucuları Selim Özen, Bülent Özen ve Erdem Özen projenin tasarımını gerçekleştiren, iç mimar ve tasarımcı Selina Kazazoğlu ile birlikte ödülü yetkililerin huzurunda teslim aldı. Port LaDera Hotel layık görüldüğü ödül ile aynı zamanda Alaçatı’da yer alan tesisler arasında bir ilke imzasını attı.

1995 yılından bu yana mimari tasarım, iç mekan tasarımı, geliştirme ve gayrimenkul alanlarında düzenlenen European Property Awards her yıl Avrupa’nın birçok farklı ülkesinden katılımla, gayrimenkul endüstrisinin önemli profesyonelleri ve uzmanlarından oluşan jüri üyelerinin oyları ile belirleniyor. Ödüller gayrimenkul sektöründe mükemmelliği teşvik etmek ve uluslararası alanda standart oluşturmak amacıyla veriliyor.

“Yamaçtaki liman” anlamına gelen adını bulunduğu konumdan alan Alaçatı Port LaDera Hotel, bölgenin gelişimine önemli bir katkı sağlayan Alaçatı Marina’nın göz kamaştırıcı manzarasına kucak açan bir noktada yer almaktadır.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha