AKTOB Başkanı Yağcı'dan 'Bayram' uyarısı!

AKTOB Başkanı Yağcı'dan 'Bayram' uyarısı!
16 Temmuz 2021, 09:13
Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Başkanı Dr. Erkan Yağcı Kurban Bayramı dönemiyle ilgili önemli bir uyarıda bulundu.

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Başkanı Dr. Erkan Yağcı, “Bayramda da güvenli turizm kurallarına uyulmasının öncelikli olduğunu” söyledi.

Kurallara uyulmazsa...

“Rusya'dan turizm hareketlerinin başlaması ile sezon hareketliliği ivme kazandı. Bayram tatilinin de uzaması ile otel doluluklarının artması bekleniyor” diyen AKTOB Başkanı Dr. Yağcı bayram ile birlikte sektördeki hareketin daha da artacağını belirterek yapığı değerlendirmede şunları söyledi:

“Türkiye ve Antalya turizmi için olumlu bir gelişme gerçekleşti. Rusya'dan misafirlerimizi ağırlamaya başladık. Bayram döneminde de doluluklar artacak. Bu sürecin Güvenli Turizm Programı kapsamında çok iyi yönetilmesi gerekiyor. Kurallara azami seviyede uyulması öncelikli konumuz olmalı. Tersi durumlarda diğer ülkelerde nasıl sonuçlarla karşılaşıldığı, kurallara uyulmaması durumlarında riskin katlanarak geri döndüğünü görüyoruz. Kurallara titizlikle uyum konusunda Antalya başarılı bir sınav veriyor. Bu, bayram dönemi dolulukların artması ile daha da önemli."

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha