Akşener’den korkunç iddia: Oteli olan polis müdürleri var…

20 Kasım 2023, 01:24
İyi Parti Genel Başkanı Akşener, bazı polis müdürlerinin işlettikleri otellerde yetiştirme yurtlarında kalan kimsesiz, öksüz kızlara fuhuş yaptırıldığını iddia etti.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Şile’de düzenlenen istişare toplantısında çarpıcı iddialarda bulundu.

Akşener, oteli olan polis müdürlerinin olduğunu ve bu otellerde fuhuş için yetiştirme yurtlarında kalan kimsesiz, öksüz kızlara fuhuş yaptırıldığı iddiasında bulunarak “Eski İçişleri Bakanı olarak özellikle takip ediyorum” ifadelerini kullandı.

“Oteli olan polis müdürleri var” diyen Akşener, o otellerde fuhuşun da ötesine geçilerek “devletin yetiştirme yurtlarında barınan kimsesiz, öksüz kızlara fuhuş yaptırıldığını” söyledi Akşener şu ifadeleri kullandı:

“Bir konu daha var, eski İçişleri Bakanı olarak özellikle takip ediyorum. Oteli olan polis müdürleri var. O otellerde, fuhuşun ötesi, öksüz kızlar çalıştırılıyor.”

Yorumlar
Ziya Keskin
20 Kasım 2023, Pazartesi 01:48
Senin iç işleri başkanlığı döneminde de uyuşturucu kaçakçıları ile nasıl hasbihal olduğu nu bilmeyen yok şu an milletvekilin var onlar la içli dışlı
Ali DEMIR
20 Kasım 2023, Pazartesi 10:38
İç İşleri bakanlığı yapmış birisi olarak, böyle bir konuda ne yapacağını biliyordur Sn.Akşener. Verirsiniz Savcılığa ismini cismini bu bozuk alçaklar kimler ise Savcılık gereğini yapar. Bu şekilde canını kanını veren Polis müdürleini zan altında bırakıyor.
Asya k
20 Kasım 2023, Pazartesi 09:58
Bu durumu biliyordunuz da neden gereğini yaptırmadınız. Zorda kalınca mı itiraf ettiniz Bu nasıl zihniyet hiç mi içiniz sızlamadı Seçim alanlarında niye söylemediniz Cesaret mi bulamadınız şimdi ne oldu yada ne yaptınız bu konuyla alakalı Bu ne rezillik nasıl bir durumdayız neler oluyor kim bu bisliklerin başı????
Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha