Akbalık: 3 otel daha yapıyoruz, Türkiye'nin en büyük turizm gruplarından olacağız

Akbalık: 3 otel daha yapıyoruz, Türkiye'nin en büyük turizm gruplarından olacağız
14 Mayıs 2024, 11:01
Antalya Belek’teki Ela Excellence Resort Belek sahibi Özak Global Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık yeni turizm yatırımlarıyla ilgili bilgiler verdi.

Özak Global Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, Ekonomist'ten Levent Gökmen Demirciler'e yeni turizm yatırımlarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Didim, Bodrum ve Kemer'de kendi arazilerimiz üzerinde 3 yeni otel yapacağız

Özak Global Holding, Özak Tekstil, İnt-Er Yapı, Aktay Turizm, Özak GYO, Akyön Tesis Yönetimi şirketleri Özak GYO’nun yatırım planları konusunda bilgi veren Ahmet Akbalık, şunları söyledi:

“Turizmde de büyüme planımız var. Turizmde yapacağımız yeni yatırımlarla 2028 yılında Türkiye'nin en büyük turizm gruplarından biri olmayı planlıyoruz. Bu hedefimiz doğrultusunda önümüzdeki dönemde Didim'de tahsisini aldığımız araziye, Bodrum ve Kemer'de de kendi arazilerimiz üzerine üç yeni otel projesi geliştirmeyi planlıyoruz.

Bu tesislerin detayları ve yatırım büyüklükleri yılın sonuna doğru netleşir. Ayrıca 2028 yılı sonrasında İstanbul, İzmir ya da kültürel zenginliği olan başka bir kentimizde Ela markası ile şehir oteli yapabiliriz. Yine 2028 sonrasında Ela markası ile yurtdışında şehir oteli ve resort otel açabiliriz.”

Yorumlar
Levent Gökmen Demirciler
15 Mayıs 2024, Çarşamba 08:01
Merhaba. Sadece Ekonomist yerine Ekonomist’ten Levent Gökmen’in haberine göre diye yazarak emek verenin emeğini onurlandırmanız daha şık olurdu…
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha