Air Berlin için son dakika görüşmeleri...

Air Berlin için son dakika görüşmeleri...
26 Ekim 2017, 17:33
İflas açıklayan Air Berlin’in filosunda kalan son 25 uçak için son dakika görüşmeleri devam ediyor. İşte Air Berlin’in son 25 uçağı için teklif sunan havayolu firmaları ve görüşmelerin perde arkası…

İflas eden Alman havayolu şirketi Air Berlin’in yarın kendi uçuş koduyla düzenleyeceği son uçuşları öncesinde; firmanın filosunda kalan son 25 uçak için Easyjet ve Condor ile nihai görüşmeler devam ediyor.

Air Berlin Sözcüsü, yaptığı açıklamada Easyjet ve Condor ile görüşmelerde bulunduklarını doğrularken; Air Berlin’in filosunda yer alan son 25 uçak için iki firmanın da sunduğu tekliflerin ve ihaleyi kazanma şanslarının kafa kafaya olduğunu belirtti.

Diğer yandan Berlin merkezli Berliner Zeitung, Condor’un; Easyjet’in teklif sürecinden çekilmesi halinde Air Berlin’in sadece 10 uçağıyla ilgilendiğini ve 10 uçak için teklif vereceğini öne sürdü. Berliner Zeitung, Condor’un bu 10 uçakla Thomas Cook’un yeni kurduğu Thomas Cook Airlines Balearics için ilgilendiğini; satın alması haline bu 10 uçağı bu alana yönlendireceğini ileri sürdü.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha