Ahmet Aras: Kontrol altına alındı, şimdi gelebilirsiniz

Ahmet Aras: Kontrol altına alındı, şimdi gelebilirsiniz
12 Mayıs 2020, 15:57
Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, ilçede koronavirüs salgınının kontrol altına alındığını açıkladı.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Medyascope TV'den Dilek Şen'e konuk olduğu yayında, ilçede koronavirüs salgınının kontrol altına alındığını açıkladı.

16 Mart'tan itibaren alınan önlemler ve vatandaşların dikkati sayesinde sürecin kontrol altına alındığını belirten Aras, "Şu anda hastanelerimizde herhangi bir yoğunluk yok. Yoğun bakım ünitelerimizde hasta yok denecek kadar az. Vaka sayısı da kontrollü. Tüm kamu kurum ve kuruluşları ile birlikte salgına karşı tedbirleri yürütüyoruz" dedi.

İlk başta 'Gelmeyin' demiştik...

Bodrum'a gelmeleri konusunda vatandaşlara çağrıda bulunan Aras, "İlk başta 'Gelmeyin' demiştik çünkü Bodrum’da tüm alt yapı kış nüfusuna göre planlanmış. Yaz nüfusuna göre salgına yakalansaydık işimiz çok zor olurdu. Şu an her şey kontrol altında. Vatandaşlarımızı Bodrum'a gelmeleri için bekliyoruz. Umarım bu seyahat kısıtlaması da kalkar, herkes rahatlar" açıklamasında bulundu.

Yorumlar
Ayla Natof
13 Mayıs 2020, Çarşamba 01:11
100 kisinin 80 ninde maske yok.Bilhasasa pasatarlasi caddesinde aksamlari bir gelinse durum gorulecektir.Sahillerede karanlik basinca maskesiz,mesafesiz geliniyor .Konrol altina alinsa bile bu durumda 20 gunde tekrar cigrindan cikacsktir
Christine Sanver
12 Mayıs 2020, Salı 10:21
Sayın Başkan Eğer piknik ve mangal yasaklanmaz ise herkese corona bulaşır siz hiç geçen sene Pazartesi günü Yalıçiftlik’e gittiniz mi pislikten sahilde basacak yer bulamazsınız balık kemikleri mi tavuk kemikleri mi plastik torbalar mi Pet şişeler mi çocuk bezleri mi ne isterseniz var mikrop yuvası lütfen lütfen yasaklayınız teşekkür ederim İyi çalışmalar
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha