Afrika’da İnoksan’a yoğun ilgi

Afrika’da İnoksan’a yoğun ilgi
sayfayı yazdır, turizm ajansı
15 Haziran 2017, 13:02
İnoksan, Etiyopya’nın Addis Ababa kentinde gerçekleştirilen Hotel Show Etiyopya Fuarı'nda sergilediği yenilikleri ile katılımcılardan tam not aldı. 8-11 Haziran tarihlerinde gerçekleşen organizasyona katılan İnoksan, endüstriyel mutfak ürünleriyle büyük beğeni topladı.

İnoksan, 8 - 11 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen Hotel Show Etiyopya Fuarı'nda sergilediği ürünler ile dikkat çekti.

İnoksan, Etiyopya’nın Addis Ababa kentinde gerçekleştirilen Hotel Show Etiyopya Fuarı'nda ki standında yenilikçi ürünlerini etkinliğin ziyaretçileri ile buluşturdu.

Fuar kapsamında görüşlerini açıklayan İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık; “İnoksan olarak kendimizi sürekli yenileyerek dünya liginde ülkemizi temsil ediyor ve yaptığımız işler ile de sıkça adımızdan söz ettiriyoruz. Profesyonel mutfak projelerimiz ve fark yaratan ürünlerimizle hem Türkiye’de hem de global arenada büyük beğeni toplamak bizim için büyük bir gurur kaynağı. Fark yaratan teknolojimiz ve yenilikçi ürünlerimiz sayesinde Hotel Show Etiyopya Fuarı'nda da en fazla ilgi çeken şirket ve stantlardan biri olmayı başardık.” dedi.

Yorumlar