Acentaları 'Sosyal'leştirecek

Acentaları 'Sosyal'leştirecek
01 Aralık 2019, 21:35
Uzun yıllara dayanan bilişim ve turizm tecrübesiyle acentaların ihtiyaçlarına yönelik yazılımlar geliştiren Bulutsoft, 5-7 Aralık'ta İzmir'de düzenlenecek Travel Turkey Fuarı'nda Socialus Sosyal Medya Yönetim Sistemi'yle ön plana çıkacak.

Bulutsoft, bilişim ve turizm sektörlerine dayanan tecrübesiyle 2016 yılında faaliyete başladı. Seyahat acentaları ve tur operatörlerinin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği yazılımlar geliştiren firma, TravelUS Acente Otomasyon Sistemi ile tüm satış kanallarına yönelik (B2B, B2C) yönetim ve raporlama ihtiyacına, NexUS ile çağrı merkezi yönetimi alanındaki ihtiyaçlara, Otelscanner ile Pazar ve rakip analizlerine, SocialUS ile de tüm sosyal medya hesaplarının yönetimine dönük çözümler sunuyor.

'Sadece turizm alanında hizmet veriyoruz'

Eskişehir Osmangazi Teknopark Binası'nda hizmet veren Bulutsoft'un sahibi Ümit Ağbulut seyahat acentelerinin uzun yıllardır yazılım, donanım, çağrı merkezi gibi alanlara ciddi paralar harcadığını ancak bir çok çalışmanın beklentilerin altında kaldığını söyledi. Bulutsoft olarak bu ihtiyacın farkında olmakla beraber turizmin içerisinden gelmek gibi bir avantaja sahip olduklarını belirten Ağbulut " Bu nedenle ürettiğimiz çözümleri bir seyahat acentesinin ihtiyaçlarını anlayarak geliştiriyoruz. Sadece Turizm alanında hizmet veriyoruz. Turizmden gelen tecrübemiz ile ürünleri bir seyahat acentesi gibi düşünerek hazırlıyoruz. Genç ve dinamik bir kadroyuz. Sadece ülkemizde değil Dünya turizmini de takip ederek kendimizi her an güncel tutmaya özen gösteriyoruz. Çalıştığımız, hizmet verdiğimiz firmaların memnuniyetini yeni bir ürün üretmekten daha önemli buluyoruz. Bu nedenle çalışmalarımız uzun süreli ve güvene dayalı bir şekilde devam ediyor." diye konuştu.

Travel Turkey Fuar'ında Socialus'u anlatacak

Bulutsoft, 5-7 Aralık 2019’da İzmir’de gerçekleşecek Travel Turkey İzmir fuarında stant açacak. Fuarda katılımcı olarak bu yıl ikinci kez yer alacaklarını belirten Ümit Ağbulut, " Socialus Sosyal Medya Yönetim Sistemi ile seyahat acenteleri, oteller ve çağrı merkezleri bütün sosyal medya satış kanallarını (Facebook, Instagram, Whatsapp ve Canlı destek hattı) tek ekrandan yönetebildikleri, raporlayabildikleri ve işlem hızlarını artırabildikleri bir platforma sahip olacaklar. Bildiğiniz üzere sosyal medya her birimiz için çok değerli bir alan ve bu alanda sektöre bir yenilik getirmekten ayrıca mutluluk duyuyoruz. Hem yönetim hem de raporlama alanında çalıştığımız firmalardan aldığımız tepkiler bizi sevindiriyor." diye konuştu.

Genç ve dinamik kadromuzla acentalara yeni ürünler sunacağız

Sektörün lider firmaları ile sürekli yeni anlaşmalar yaptıklarını belirten Ağbulut, " Hali hazırda müşterilerimizle çalışmalarımız genelde referans üzerine başlıyor. Geçtiğimiz ay itibari ile bir operatör ile daha anlaşmaya vardık. Referanslarımızı sektörde saygı duyulan firmalar oluşturuyor." ifadelerini kullandı. Ağbulut, Bulutsoft’un gelecek hedeflerini şöyle anlattı: " Bugün geleceği hayal ederken geçmiş tecrübelerimizi kullanıyoruz. Social Us gibi pazarda ihtiyaç olarak gördüğümüz ancak emsali olmayan üretimler bizleri heyecanlandırıyor. Genç ve dinamik oluşumuz, tecrübemiz ve bir ekip olarak hareket etmemiz bizi yeni projelere ulaştırıyor. Çalıştığı tüm firmalar tarafından itibar edilen bir marka olarak, güvene dayalı çalışma alışkanlıklarımızı sürdürmek ve pazara yeni ürünler, projeler kazandırmak hedeflerimizi oluşturuyor."

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha