Acentalara sisteminden direkt tur satışı yaptıracak

Acentalara sisteminden direkt tur satışı yaptıracak
21 Kasım 2019, 20:59
Seyahat acentelerine 30’dan fazla yatak bankasından ve lokal acentelerden oda fiyatlarını çekerek tek bir yerde en iyi ve net fiyat olarak sunan Book To World Travel hedef büyüttü.

Book To World Travel, seyahat acentelerine 30’dan fazla yatak bankasından ve lokal acentelerden, oda fiyatlarını çekerek tek bir yerde en iyi ve net fiyat olarak sunuyor. Aynı zamanda sisteme kayıtlı acenteler, şimdilik Akdeniz, Ege geneli ve İstanbul için rekabetçi transfer fiyatlarını sistemden bulabiliyor. Yakın tarih ve ileri tarih satılan rezervasyonların konfirme takibi, rezervasyon yapılırken yaşanabilecek aksaklıklara anında destek alabilme şansları bulunuyor.

2020'de günlük tur satışına da imkan vereceğiz

Book To World Travel kurucu ortağı Ferhat Şenaydın her ne kadar B2B gibi çalışsalar da şirket içerisinde incoming departmanı da hazır olduğu için misafirlere havaalanından otellerine ve otellerinden dönüşlerine kadar eşlik ettiklerini de belirtiyor. Şenaydın, " 2020 sezonunda günlük tur satışına da imkan vereceğiz. Bu sayede acenteler uçak+otel+transfer+tur paketlerini tek bir yerden yapabilir ya da her birini ayrı ayrı sistemden satın alabilir. Book To World olarak aynı zamanda 300 civarında otelle çok çeşitli pazarlar için kendi kontratımızı yapıyoruz ve dünyaya satışa açıyoruz. Batı Avrupa, Doğu Avrupa ve Ortadoğu'da ilk 3 sırayı alıyoruz." diye konuştu.

Şenaydın'ın verdiği bilgiye göre Book To World, Türkiye’ye 2019 senesinde kendi kontratları aracılığıyla ile 33 ülkeden misafir getirdi. Bu sayı 2018’de 13'tü. Sistemi kullanan acente milliyeti ise 18 ülkeye ulaştı.

750 acenteye hizmet verme hedefi

Ferhat Şenaydın Book To World Travel’in gelecek hedeflerinden de bahsetti. Şu anda 300'e yakın olan acente sayısını 2020 sonuna kadar 400 acenteye, 2022 sonuna kadar (şirketin 5.yılı) ise 750 acenteye çıkarmayı planladıklarını belirten Şenaydın, " 33 ülkeden getirdiğimiz pazar sayısını 2023 senesinde 50’nin üzerine çıkarmayı planlıyoruz. 2019 yılındaki 10 bin olan incoming paxımızı ise 2020’de minimum 15.000 pax yapmayı hedefliyoruz." diye konuştu.

Travel Turkey'e katılıyor

Book To World Travel, 5-7 Aralık 2019’da İzmir’de gerçekleşecek Travel Turkey İzmir fuarında yer alacak. Ferhat Şenaydın, fuuar’da 2020 sezonu içerisinde acentelerin sistemden direk tur satışları yapabileceklerinin duyurusunu yapacaklarını ifade etti. Şenaydın, " Bazı milliyetlere, only hotel satsalar bile rehberlik hizmeti vermeyi planlıyoruz." diye konuştu.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha