Acentalar dijital dönüşümü nasıl gerçekleştirecek?

Acentalar dijital dönüşümü nasıl gerçekleştirecek?
21 Kasım 2019, 19:30
Seyahat acentalarının müşteri süreçlerini teknoloji ile donatmak üzere CRM çalışmaları yapan Binovist'in Genel Müdürü Engin Alan Turizm Ajansı'na değerlendirmelerde bulundu.

Seyahat acentaları ve tur operatörlerinin müşteri süreçlerini teknoloji ile donatmak üzere CRM çalışmaları yapan Binovist turizmcilere satış-pazarlama-müşteri hizmetleri alanında Turist365 ile çözüm sağlıyor. Söz konusu uygulama ile Pronto Tour, Jolly Tour, Turkcell FullTrip, Garanti Uçuş Hattı gibi markalar müşteri verilerini yönetiyor. Segmentasyon ve müşteri analizi çalışmaları ile doğru ve etkin pazarlama yapıyor aynı zamanda çağrı merkezi ve sosyal medya kanalları ile müşteri talep ve şikayetlerine çözümler sağlıyor.

Dev firmaların dijital dönüşümüne öncülük etti

Binovist'in CEO'su Engin Alan, CRM alanında akademik eğitimleri, Sanayi Bakanlığı’na bağlı AR-GE merkezi, sektör bazında deneyimleriyle rakiplerinden ayrıldıklarını belirtiyor. Microsoft Dynamics ürün ailesinin iş ortağı olan Binovist'in Türkiye, Macaristan, Azerbaycan ve Dubai bölgelerinde müşteri referanslarına sahip olduğunu belirten Alan, yakın zamanda Hyundai Türkiye, Boyner, Atasay, Aksa Enerji gibi dev isimlere çözümler ürettiklerini ifade etti. Alan bununla birlikte turizm sektöründe Pronto Tour, Jolly Tour, YKM Turizm, Turkcell-Fulltrip, Garanti Bankası-Garanti Uçuş Hattı gibi CRM ve dijital dönüşüm projelerine öncülük ettiklerini vurguladı.

Binovist CEO'su Engin Alan Türkiye'de ve yakın coğrafyada bulut çözümler pazar lideri olmayı hedeflediklerini vurguladı. Alan, bu vizyona ilerlerken, gençleri gelişen dünyanın teknolojik ihtiyaçlarına cevap verebilecek ve insana hizmet eden teknoleojiler geliştirebilecek bilgi birikimi için eğitmeyi ve iş imkanı sağlamayı misyon edindiklerini dile getirdi.

Travel Turkey'de acentalara dijital dönüşümün şifrelerini anlatacak

Binovist, 5-7 Aralık 2019’da İzmir’de gerçekleşecek Travel Turkey Fuarına katılacak. Engin Alan'ın verdiği bilgiye göre Binovist, Travel Turkey İzmir fuarında, dijital dönüşümün turizm sektöründeki ayak sesleri konusunda bir sunum ile Turist365 CRM ürününü tanıtacak ve turizm acenteleri ve tur operatörlerinin dijital dönüşümü nasıl gerçekleştireceklerini ve ne fayda sağlayacaklarını anlatacak. Travel Turkey etkinliğine ilk kez katılacak olan Binovist, bilişim sektöründe yıllık ortalama 11 etkinlikte yer alıyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha