Ace of M.I.C.E Fuarı'nın Hosted Buyer etkinliğini Travel Shop gerçekleştiriyor

Ace of M.I.C.E Fuarı'nın Hosted Buyer etkinliğini Travel Shop gerçekleştiriyor
21 Ocak 2020, 16:57
Bugüne kadar birçok başarılı etkinlikler düzenleyen, son 3 yıldır EMITT’in Hosted Buyer Organizayonu'nu yapan Travel Shop Turkey, yarın kapılarını 7. defa açacak olan Ace of M.I.C.E Exhibition by Turkish Airlines Fuarı'nın Hosted Buyer ve B2B Speed Networking Organizasyonu'nu gerçekleştiriyor.

Konuyla ilgili açıklamalar yapan Travel Shop Genel Müdürü Murtaza Kalender, "Bu sene Ace of M.I.C.E Exhibition by Turkish Airlines ile yapılan işbirliği neticesinde yabancı Hosted Buyer alım heyetlerinin organizasyonu ve randevulu B2B görüşmelerinin gerçekleştirilmesi konusunu kendilerinin üstlendiğini" belirtti.

Kalender, Ace of M.I.C.E'a katılım sağlayacak tüm turizm profesyonellerini 250 metrekarelik standlarında ağırlamaktan memnun olacağını söyledi.

Bu etkinliğe özel olarak geliştirilen çalışmalar neticesinde elinde yarım milyar eurodan fazla bütçeye sahip firmaların etkinlikte yer alacağını ve hemen hemen gelecek olan Hosted Buyerların Türkiye’ye yönelik gruplarının hazırda bulunduğunu ifade eden Kalender, Ace of M.I.C.E Exhibition by Turkish Airlines Fuarı'na katılan tüm firmaların da mutlaka bir grup almasının mümkün olduğunun altını çizdi.

Dünyanın son teknoloji ürünü B2B sistemini geliştirdiklerini de aktaran Murtaza Kalender, sistemin hem katılımcı hem de Buyerlara yönelik büyük kolaylıklar sağladığını, sistem sayesinde fuarın daha etkili ve hedef odaklı bir boyuta taşıdıklarını ifade etti.

Murtaza Kalender, gelen Hosted Buyerların, sadece B2B çalıştay randevu sisteminin kullanılması anlamıyla sınırlı kalmayıp İstanbul’dan başlayarak Antalya, Kuşadası, Efes, Pamukkale ve Kapadokya gibi turistik destinasyonlara eğitim gezilerini de içerdiğini belirtti.

Ayrıca 23 Ocak tarihinde, Kumkapıda bulunan Olimpiyat 2 Minas Restoran'da tüm Hosted Buyerlara yönelik olarak bir kokteyl partisi ile 24’ünde de Ramada Hotel & Suites Golden Horn’da veda yemeğini de içeren zengin bir etkinlikler silsilesinin de organize olacağı bilgisini paylaştı.

Kalender son olarak, milli “70 milyar dolar gelir ve 70 milyon turistlik”, 2023 büyüme hedefleri doğrultusunda Türk turizmine katkıda bulunmak ve mevcut turizm pastasını büyüterek, paydaşlarının da faydalanması hedefini sürdürdüklerini ifade etti.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha