ABD'den Türkiye'ye seyahat kararı!

ABD'den Türkiye'ye seyahat kararı!
09 Haziran 2021, 08:56
ABD Dışişleri Bakanlığı, Türkiye'nin de bulunduğu 90 ülkeye COVID-19 nedeniyle yaptığı "Seyahat Etmeyin" uyarısını değiştirdi.

ABD Dışişleri Bakanlığı geçen ay COVID-19 nedeniyle aralarında Türkiye'nin de bulunduğu 90 ülke için 4'üncü seviyeye çıkardığı seyahat uyarısını, 3'üncü seviyeye düşürdü.

ABD Dışişlerinin 23 Haziran'da başlayacak Tokyo Olimpiyatları'na ev sahipliği yapacak Japonya'ya yönelik 4'üncü seviye seyahat uyarısını da 3'üncü seviyeye indirmesi dikkati çekti.

Öte yandan ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi (CDC) de aralarında yine Türkiye ve Japonya'nın da bulunduğu 110 ülke için yaptığı 4'üncü seviye seyahat uyarısını 3'üncü seviyeye çekti.

Yorumlar
Duygu esenyel
09 Haziran 2021, Çarşamba 08:17
Yeterin ya millet ölüyor açlıktan işsizliktenaçın turizmi yazıktır günahtır çoluk çocuk işsiz aç halden anlayın yok dükkanlar kapalı pandemi diye diye mahvoldu emekliler işsizler kapalı iş mekanları turizm bitti hayat açın yasakları açın heryeri mutlu olsun insanlar psikoloji ler bozuldu cinayetler hırsızlıklar aldı başını gitti aile sorunları kadına şiddet psikoloji bozukluğundan adam evine ekmek götüreöiyor kimden alsın hıncını karısına yetiyor gücü yapmayın yazıktır günahtır bitirin artık hetşeyi normale dönülsün sinirler yatışsın yüzler gülsün......
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha