Rota

71 milyon dolarlık Hilton Mall of İstanbul ne zaman açılacak?

71 milyon dolarlık Hilton Mall of İstanbul ne zaman açılacak?
06 Ocak 2020, 12:57
Türkiye’nin en büyük karma projesinin bir parçası olacak ve 71 milyon dolara mal olacak Hilton Mall Of İstanbul'un açılış tarihi belli oldu.

Torunlar GYO, Mall of İstanbul'un otel etabı için dünyaca ünlü otel zinciri Hilton ile geçtiğimiz Nisan ayında franchise anlaşması imzalamıştı. Arsa hariç 71 milyon dolar yatırım bedeline sahip Hilton Mall of İstanbul'un inşa çalışmaları hızla sürüyor.

Hilton ve Torunlar GYO işbirliği ile Türkiye’nin en büyük karma projesinin bir parçası olacak Hilton Mall of Istanbul 2020'nin yaz aylarında müşteri kabul etmeye başlayacak.

En popüler 350 küresel markanın, gurme restoranların ve yemek katının yer aldığı Mall Of Istanbul’daki Avrupa’nın en büyük kapalı tema parkı, sinemalar ve performans salonları unutulmaz eğlenceler vadediyor.

180 odalı Hilton Mall of İstanbul’da ayrıca kongre merkezi, executive lounge, spa, fitness center, yüzme havuzu ve alışveriş alanları yer alacak. İstanbul Havalimanı’na en yakın beş yıldızlı otellerden biri olan otel 1410 kişilik konferans salonu ve farklı ölçülerdeki 10 toplantı odasıyla ulusal ve uluslararası toplantılara da ev sahipliği yapacak.

Açıldığında yaklaşık 300 kişiye istihdam sağlaması beklenen Hilton Mall of İstanbul, Torunlar GYO yüzde 100 iştiraki olan TRN Otel İşletmeciliği tarafından franchise anlaşması modeli ile işletilecek.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha