7 bin Euro’luk odalar kapış kapış!

7 bin Euro’luk odalar kapış kapış!
25 Kasım 2022, 08:48
İstanbul'un 14 Şubat'ta açılacak lüks oteline talep şimdiden çok yoğun.

Doğuş Grubu ve Bilgili Holding’in hayata geçirdiği Galataport İstanbul, 1.7 milyar dolarlık yatırım tutarı ile Boğaz kenarında 1.2 km’ye sahip sahil şeridini kapsayan, dünyanın en önemli destinasyon projeleri arasında yer alıyor. Bu projeyle Karaköy, kısa sürede şehrin turistler açısından en önemli uğrak noktalarından biri haline geldi. Proje, dünyaca ünlü The Peninsula Hotel’in açılmasıyla bu iddiasını daha ileri bir boyuta taşıyacak.

14 Şubat'ta açılıyor

İstanbul Galataport bünyesinde hayata geçirilen 300 milyon euroya mal olan Peninsula otelin açılış tarihi belli olmuştu. The Peninsula Hotels'in dünya çapındaki zarif ve lüks otel portföyünün en yeni üyesi ve Türkiye’deki ilk oteli olan The Peninsula Istanbul, markanın tüm dünyada önem verdiği titiz çalışmaların sonucunda 14 Şubat 2023’te açılıyor.

7 bin Euro'luk odalar kapış kapış!

Hürriyet Yazarı Mehmet Üstündağ'ın köşesinde yer verdiği bilgilere göre 14 Şubat’ta kapılarını açacak olan otel, şu an rezervasyonlara yetişmeye çalışıyor. Oda fiyatları bin Euro’dan başlıyor, 7 bin Euro’ya kadar çıkıyor. Sevgililer Günü’nü İstanbul’da kutlamak isteyen dünya elitleri, şimdiden odaları kapışmış bile. Bu arada otelde hazırlıklar son sürat devam ediyor. Önüne yapılacak olan sonsuzluk havuzuyla Boğaz’da yüzme hissi verecek olan otel, iç dekorasyona geçti.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha