16 rehberden acı haber!

16 rehberden acı haber!
07 Şubat 2023, 14:21
Eğitim turu içi Adıyaman’da bulunan 43 rehber ve adayı, depremde hasar gören Grand Isias Otel'de enkaz altında kalmıştı. Otelin enkazında kalan 16 rehberden acı haber geldi.

Depremde yıkılan Adıyaman Grand İsias Otel’de TUREB Eğitim Gezisi için bölgede bulunun rehber ve rehber adayları enkaz altında kalmıştı.

TUREB vefat eden 16 rehberin isimlerini açıkladı

Turist Rehberleri Birliği (TUREB) 16 rehberin otelin enkazında hayatını kaybettiğini açıkladı. TUREB'in sosyal medya hesabından yapılan açıklamada " Değerli üyelerimiz Rehber meslektaşlarımız Ali Osman Aydın, Samet Burak Bingöl, Ozan Koç, Emin Uysun, Bahtiyar İsrafiloğlu, Ali İsrafiloğlu, Kağan Yıldız, Ömer Tabarlı, Turgut Mustafa Yedek, Müzeyyen Gökçen, İmran Aydoğdu, Fikri Töre, Umut Ulaş Tan. Tayfun Dal ve Nazım Can Hartlap ve Çiğdem Şimşek'in vefat haberini üzülerek öğrendik. Meslek camiamıza, sevenlerine ve kederli ailelerine baş sağlığı dileriz." ifadeleri kullanıldı.

Turizm Ajansı olarak depremde hayatını kaybeden rehberlere Allah'tan rahmet yakınlarına ve rehber camiasına başsağlığı diliyoruz.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha