3 NG oteli daha geliyor...İlki Nisan'da açılıyor

3 NG oteli daha geliyor...İlki Nisan'da açılıyor
12 Şubat 2020, 11:47
NG Sapanca ve NG Afyon’la hizmet veren NG Hotels, 3 yeni otel açacak. Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Güral yeni otellerin açılış tarihleriyle ilgili bilgiler verdi.

İlk 5 yıldızlı oteli olan NG Sapanca’yı 2008'de zincirin ikinci halkası olan NG Afyon’u ise 2012'de hizmete açan NG Hotels 3 yeni otel daha açacak. Dünya Gazetesi Yazarı Vahap Munyar'a açıklamalarda bulunan Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Güral, NG Sapanca ve NG Afyon'un halen faaliyette olan otelleri olduğunu söyledi.

Sapanca Enjoy Nisan'da açılıyor

NG Sapanca Enjoy'u bu yılın nisan ayında kapılarını açmaya hazırlandığını belirten Güral, İstanbul Basın Ekspres’teki Marriott ve Antalya’daki NG Phaselis'in 2021’de faaliyete geçeceğini ifade etti.

Nafi Güral: Antalya'daki otel yatırımına yoğunlaştım

Vahap Munyar yazısına şöyle devam etti:

" Ambiente Fuarı’nda karşılaştığımız NG Holding Kurucu Başkanı Nafi Güral, son dönemlerde daha çok Antalya’daki otel yatırımıyla ilgilendiğini bildirdi:

-Antalya’dan İstanbul’a geçip, havalimanındaki otelde konakladım. Frankfurt’a fuara geldim. Dönüşte de İstanbul Havalimanı’ndaki otelde konaklayıp doğrudan Antalya’ya gideceğim."

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha