2025 için rekor koltuk... Listede Türkiye'de var

2025 için rekor koltuk... Listede Türkiye'de var
05 Ekim 2023, 14:32
İngiliz havayolu şirketi ve tur operatörü Jet2Jet2.com ve Jet2holidays 2025 yaz dönemi için çeşitli destinasyonlara yönelik rekor sayıda koltuğu satışa çıkardı.

İngiliz havayolu şirketi ve tur operatörü Jet2Jet2.com ve Jet2holidays 2025 yaz dönemi için çeşitli destinasyonlara yönelik rekor sayıda koltuğu satışa çıkardı.

Talep yoğun olunca koltuk sayısını 16 milyona çıkardı

Jet2 2025 yaz aylarında haftada 1.600'den fazla uçuşla İngiltere'deki 11 havaalanından 350 rotada toplam 46 varış noktasına uçuş yapacak.

Şirket Bulgaristan ve Malta'ya yönelik 2025 yaz uçuş programını önemli ölçüde genişletti.

Jet2 2025 yaz aylarında Kanarya Adaları, Balear Adaları, İspanya anakarası, Yunanistan, Türkiye, İtalya, Kıbrıs, Hırvatistan, Karadağ, Malta, Bulgaristan, Fransa, Avusturya ve Portekiz'e uçuş ve turlar gerçekleştirecek.

Heapy: 2025 yazı için rekor koltuk sunuyoruz, daha güzel haberlerimiz de olacak

Jet2 İcra kurulu başkanı Steve Heapy şu değerlendirmelerde bulundu: " 2025 yaz ayları için için erken rezervasyon yapmak ve en iyi müsaitlik ve seçeneği elde etmek isteyen müşterilerden ve bağımsız seyahat acentelerinden güçlü talep görüyoruz. Bizde bunu dikkate alarak 2025 koltuklarımızı erkenden satışa çıkardık. Bugün indirime girerek müşterilerimize tatillerinin fiyatını şimdi sabit tutma, en iyi destinasyon, otel, oda ve uçuş seçeneklerini seçme ve maliyeti yayma şansı veriyoruz. 2025 yazı bugüne kadarki en büyük programımızı temsil ediyor. Uçuş programımızı genişletmenin yanı sıra, Birmingham, Liverpool John Lennon, Londra Stansted ve Manchester'daki operasyonlarımıza da bu havalimanlarına ilave uçaklar ekleyerek yatırım yapıyoruz. Ayrıca Edinburgh havaalanında üç yeni Airbus A321neo uçağını tanıtacağız. Bu, yeni uçaklarımızı 2025 yazında Birmingham, Edinburgh ve Manchester havalimanlarında konuşlandıracağımız ve ödüllü uçuşlarımıza ve tatillerimize olan talep doğrultusunda daha sürdürülebilir bir şekilde büyümemize olanak tanıyacağı anlamına geliyor. Bugünkü duyuruya ek olarak, heyecan verici 2025 yazındaki operasyonlarımız hakkında yakında daha fazla güzel haber açıklayacağız."

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha