2017 için Danimarka’dan charter müjdesi

2017 için Danimarka’dan charter müjdesi
29 Aralık 2016, 14:03
Danimarkalı Sunweb firması, 2017 sezonu için Gazipaşa - Alanya Havalimanı’na Danimarka’nın üç ayrı şehrinden direkt uçak seferleri düzenleyeceğini açıkladı.

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) ve Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu, Gazipaşa - Alanya Havalimanı’na 2017 sezonu için Danimarka’nın üç ayrı şehrinden direkt uçak seferleri konulduğunu bildirdi.

Sunweb firmasının Billund, Kastrup ve Aalborg şehirlerinden düzenleyeceği charter uçuşlarının henüz takviminin belirlenmediğini söyleyen Dahaoğlu, “Bu çok sevindirici bir haber. Yaşadığımız olumsuzluklar içinde böyle güzel bir haberin gelmesi Alanya turizmcilerini oldukça sevindirdi. Umarım bu tip haberler ülkemizin geneline yayılır ve turizm eski günlerine geri döner” dedi.

Danimarkalıların Alanya’yı mülk satın alarak da tercih ettiğini söyleyen Dahaoğlu, “Bu gelişme sadece turizmcileri değil, Alanya’dan mülk satın alan 4 bin 200 civarındaki Danimarkalıyı, esnafı, emlak ve inşaat sektörünü de yakından ilgilendiriyor” dedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha