2000 acenta imza verdi, TÜRSAB yeni imzaları bekliyor

2000 acenta imza verdi, TÜRSAB yeni imzaları bekliyor
14 Mart 2019, 08:08
TÜRSAB, havayolu biletlemesinde yaşanan sorunların yetkili makamlara iletilmesi amacıyla üyelerinden imza topluyor. Şu ana kadar 2000 acenta imza verdi. İmzalı dökümanlarını göndermeyenler için süre uzatıldı.

TÜRSAB, Havayolu biletlemesinde yaşanan sorunların yetkili makamlara iletilmesi amacıyla üyelerinden imza topluyor. Şu ana kadar 2000 acenta imza verdi. İmzalı dökümanlarını göndermeyenler için süre uzatıldı.

Süre 18 Mart'a uzatıldı

Konuyla ilgili TÜRSAB'tan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:" “Havayolu Biletlemesinde yaşanan sorunlarla” ilgili, yetkili makamlara iletilmesi amacıyla değerli üyelerimizden yazılı onay metni talep edilmişti. Bugün itibarıyla ulaşılan sayı 2000 adedi geçmiştir. Bunun için tüm meslektaşlarımıza konuya sahip çıktıkları için teşekkür ederiz. Ancak tarafımıza ulaşan bilgiler neticesinde sürenin sona erdiğini düşünüp, imzalı dökümanlarını göndermeyen meslektaşlarımızın olduğu bilgisi tarafımıza ulaşmıştır.

Bu sebeple; sürenin 18 Mart Pazartesi günü saat 17.00’ye kadar uzatılmış olduğunu bildirir, henüz taleplerini göndermemiş olan meslektaşlarımızın, aşağıdaki linkte bulunan yazının kaşe ve imzalanmasından sonra taranarak ihtisasbaskanliklari@tursab.org.tr mail adresine veya +90 212 2590929 no’lu fax numarasına taleplerini ulaştırmalarını rica ederiz.

Saygılarımızla
TÜRSAB Havayolu, Bilet ve IATA İhtisas Başkanlığı"

Yorumlar
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha
   
>