2 kişiyi öldüren otel işletmecisinin ifadesi 'Pes' dedirtti

2 kişiyi öldüren otel işletmecisinin ifadesi 'Pes' dedirtti
23 Eylül 2023, 10:46
Bodrum'da cadde üzerinde bir araç içerisindeki 2 kişi başlarından silahla vurularak öldürüldü. Cinayeti işleyen otel işletmecisi G.Ö. jandarmaya giderek teslim oldu.

Önceki gün akşam saatlerinde Muğla Bodrum Turgutreis Mahallesi Turgut Özal Bulvarı üzerinde bir araç içerisindeki 2 kişi başlarından silahla vurularak öldürülmüş halde bulundu. Cinayeti işleyen otel işletmecisi G.Ö. jandarmaya giderek teslim oldu. İfadesi alınan G.Ö. adliyeye sevk edildi.

Avukatı otel sahibine karşı açtığı davayı kaybettiği için, arkadaşını avukatla tanıştırdığı için öldürmüş

Cinayet zanlısı G.Ö.'nün uzun yılardır Akyarlar Mahallesi'nde otel işletmeciliği yaptığı, otel sahibinin işletmeci G.Ö.'yü çıkarmak için adli süreç başlattığı, bunun üzerine G.Ö.'nün arkadaşı emekli icra müdürü Özcan Çavdar'dan avukat bulmasını istediği, G.Ö.'nün Çavdar aracılığı ile Denizli eski baro başkanı Av. Erdal Çam'a vekalet verdiği ortaya çıktı. 3 yıl süren davanın ardından davayı kaybeden G.Ö, avukatı ile tartışma yaşadı. Ardından Çavdar ve avukat Çam, G.Ö.'nün yanına giderek yaşanan süreci anlatmaya başladı. Turgutreis Mahallesi'nde bir kafeteryada buluşan G.Ö., O.K., Avukat Çam ve icra müdürü Çavdar bir şeyler içtikten sonra G.Ö., yemek yemeleri için Çam ve Çavdar'ı işletmesini yaptığı otele davet etti. Çam, Çavdar ve cinayet zanlısı G.Ö. aynı araca binerken, G.Ö.'nün arkadaşı O.K. ise arkadaki araçla öndeki aracı takip etmeye başladı.

İddiaya göre, Turgutreis Mahallesi Turgut Özal Bulvarı üzerinden geçerken Av. Çam ile G.Ö. yeniden tartışmaya başladı. G.Ö. yanında getirdiği silahla önce yolcu koltuğunda oturan arkadaşı Çavdar'ı kafasına sıkarak, daha sonra araçtan inerek avukatı Çam'ın da kafasından silahla tek el ateş ederek öldürdüğü öğrenildi. G.Ö. daha sonra arkalarındaki araçla gelen O.K.'nin aracına binerek Turgutreis'teki jandarma karakoluna teslim oldu.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha