180 kişilik ilk kafileye çiçekli karşılama!

180 kişilik ilk kafileye çiçekli karşılama!
28 Mart 2022, 08:11
Bodrum'da İngiliz turist sevinci yaşandı.

Muğla’nın Bodrum ilçesine sezonun ilk turistleri İngiltere’nin Bristol kentinden geldi. 180 kişilik ilk kafile çiçeklerle karşılandı.

İngiliz turistleri getiren Easyjet uçağı Milas-Bodrum Havalimanı'na indi. Turistleri getiren uçak havalimanında su tankı ile karşılandı.

Sözcü'den Yaşar Anter'in haberine göre turistleri TAV Havalimanı Müdürü İclal Kayaoğlu ile yöneticiler karşıladı. Çiçek ve şekerlerle karşılanan turistler havalimanı çıkışında yöresel halk oyunları sergilendi.

Karşılamada uçağın pilotu, personeli ve havalimanı yöneticileri birlikte pasta kesti. 180 İngiliz yolcu daha sonra acentelere ait otobüslerle Bodrum'da kalacakları otellere hareket etti.

Kayaoğlu: Yolcu trafiğimiz artacak

Havalimanı Genel Müdürü İclal Kayaoğlu “Havalimanımızda sezonun ilk dış hat uçuşunu karşılamaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Pandemiye karşı yolcularımıza güvenli ve konforlu seyahat deneyimi sunmak üzere paydaşlarımızla işbirliği içindeyiz. Bu sezon yolcu trafiğimizin geçen yıla göre artacağını öngörüyoruz. Önümüzdeki dönemde dış hat uçuşlarımızın artarak sürmesini ve dünyanın her yerinden misafirlerimizi karşılamayı umuyoruz” diye konuştu.

Yorumlar
Aydın
30 Mart 2022, Çarşamba 03:20
Ne kadar yabancı merakınız var bizim turizmciler midemi bulandırıyor.kendi halkını kaziklayan fahiş fiyat uygulayan tek ülke Türkiye turizmcileri.
Olcay
30 Mart 2022, Çarşamba 06:58
Şu yalakalığı bıraksanız. Ülke insanı olarak bu davranışınızdan çok utanıyoruz. Yurt dışına çıkan biri olarak HİÇ BİR ülkede böyle bir Uygunsuzluk göremezsiniz. Sömürge ülke vatandaşları böyle davranır. Sizlerde PARANIN kölesi olmuşsunuz. Üstelik gelenler Ülkelerinin Orta ve Alt Tabaka insanları . Ayıp çok Ayıp. Turizm Belasından kurtulamadık.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha