11 günlük serüven Bilek Hotel’de son buldu

11 günlük serüven Bilek Hotel’de son buldu
03 Şubat 2018, 15:48
Bu yıl düzenlenen EMITT Fuarı 85 ülkeden yaklaşık 700 operatörü ağırlayan Travelshop Turkey’in 11 gün süren “fam trip” organizasyonu 2 Şubat akşamı Bilek Hotel’de düzenlenen veda yemeği ile son buldu.

Bu yılki EMITT Fuarı’na oldukça iddialı bir şekilde ağırlayan ve fuar kapsamında 85 ülkeden yaklaşık 700 “hosted buyer” ı ağırlayan Travelshop Turkey’in 11 gün süren “fam trip” organizasyonu Bilek Hotel’de düzenlenen veda yemeği ile son buldu.

24 Ocak 2018 tarihinde İstanbul’da başlayan 11 günlük serüven kapsamında EMITT 2018 Fuarı’na da katılım gösteren 700’e yakın tur operatörü; Bursa Uludağ, Kuşadası, Pamukkale, Konya, Kapadokya, Ankara destinasyonlarını ziyaret ederek; ülkemizin doğal güzelliklerini ve tarihi, kültürel değerlerini gördüler.

Fam trip’in son gününde Ankara’dan dönen Travelshop Turkey’in konuklarını; son gecelerinde Bilek Hotel Genel Müdürü Kaan Erbaşar, Bilek Hotel Satış & Pazarlama Direktörü Elif Taner Aytaç ve Bilek Hotel çalışanları ağırladı.

Bilek Hotel olarak böyle bir organizasyona katkıda bulunmaktan memnuniyet duyduklarını belirten Bilek Hotel Genel Müdürü Kaan Erbaşar; bu önemli organizasyonun “veda yemeği” ayağını biz üstlendik, Travelshop Turkey son dönemde ülke tanıtımına çok önemli katkılar sağlayan bir acente, biz de bu nedenle böyle bir organizasyona katkı sağlamak istedik.” dedi.

Veda yemeğinin ardından Travelshop Turkey’in konukları ülkelerine döndüler.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha